News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Recent posts

#91
eFactura / Transmitere calup facturi in e...
Last post by goudelas - Jan 24, 2024, 07:16 PM
Se poate transmite un calup de facturi in eFactura? Daca nu cred ca ar fi util sa se selecteze si transmite.
#92
Idei / Lista Efacturi Transmise
Last post by Diana Ferche - Jan 24, 2024, 01:09 PM
Buna ziua

Vreau sa va intreb daca ar exista cumva posibilitatea de a introduce un buton de generare a listei eFacturi in format excel si/sau listare pdf pentru a avea o situatie electronica cu toate numerele de indexEfactura cu toate informatiile cu toate informatii care apar in lista si daca ar putea exista un singur buton de descarcare E-facturi semnate dar pentru toate facturile emise, nu individual pentru fiecare factura in parte sau descarcare toate eFacturi semnate pe luna ianuarie sau februarie, etc, se selecteaza luna si automat sa se descare toate zip-urile.

Va multumesc.
#93
Noutăţi / Re: Parolă
Last post by Serghei - Jan 23, 2024, 05:39 PM
Buna ziua,

Nu este posibil, pentru ca fiind un program desktop baza de date ar fi accesibila oricum oricui are acces la calculatorul dvs.
#94
Noutăţi / Re: LIMITA 100 CARACTERE
Last post by Serghei - Jan 23, 2024, 05:38 PM
Limitarea este de la ANAF, IceFact-ului nu-i pasa de numarul de caractere.
#95
Noutăţi / LIMITA 100 CARACTERE
Last post by Maria - Jan 23, 2024, 01:09 PM
Buna ziua,

Pentru facturile care sunt trimise pe E FACTURA exista un nr maxim de caractere care pot fi trecute la rubrica denumire - adica 100 caractere?
Colega mea aspus ca a incercat sa trimita o factura care avea peste 100 caractere la explicatii si nu a putut fi transmisa.
Limitarea este de la dvs sau de la ANAF?
MULTUMESC
#96
eFactura / Re: factura
Last post by Serghei - Jan 23, 2024, 11:27 AM
Inseamna ca nu ati primit nimic deocamdata.
#97
eFactura / Re: factura
Last post by dumitru - Jan 23, 2024, 10:22 AM
am apasat si nimic
#98
eFactura / Re: factura
Last post by Serghei - Jan 23, 2024, 10:06 AM
Trebuie sa apasati pe butonul refresh.
#99
eFactura / Re: factura
Last post by dumitru - Jan 23, 2024, 09:40 AM
buna dimineata am facut asa si nu-mi arata nimic am o factura de la icefact si nu o vad de ce oare?
#100
eFactura / Re: factura
Last post by Serghei - Jan 22, 2024, 11:53 AM
Aveti acolo in stanga un buton pe care scrie "SPV". Apasati pe el, dupa care apasati pe Refresh ca sa va afiseze lista de mesaje de la ANAF.